888 132 842
PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA
badania psychologiczne kierowców
Katarzyna Bednarek
NASZE MOTTO "PO PIERWSZE KIEROWCA"
PRACOWNIA

Pracownia Psychologiczna Katarzyna Bednarek prowadzi badania z zakresu psychologii transportu. Posiada wszelkie wymagane zezwolenia konieczne do przeprowadzania badań psychotechnicznych oraz konsultacji i wystawiania odpowiednich orzeczeń. Została pozytywnie oceniona i wpisana do rejestru Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 13/2012.

Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt umożliwiający wykonanie badań

szybko i w bezstresowej atmosferze.

Zgodnie z mottem pracowni: „Po pierwsze kierowca” szczególny nacisk kładziemy na stworzenie przyjaznej atmosfery dla kierowców. W tym właśnie celu istnieje możliwość wykonania badań w trybie indywidualnym. Pomoże to tym z Państwa, u których obecność grupy powoduje dodatkowy stres.

Badania kierowców odbywają się w dogodnych dla Państwa, wcześniej ustalonych terminach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w tygodniu jak i w weekendy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Katarzyna Bednarek, psycholog prowadzący pracownię jest absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku „Psychologia Transportu” na Uniwersytecie Warszawskim. Wpisana jest do ewidencji psychologów uprawnionych do badań kierowców prowadzonej przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 167/P.
Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze psychologii transportu zdobyte w instytucji państwowej.